O mně

Nechci vymýšlet příběh, který by lidi táhl. Mám ráda opravdové věci, takové jaké jsou, bez příkras, bez přetvářky, v jejich nejčistší podobě.

Vše v mém životě přichází tak nějak přirozeně, někdy nesměle, někdy rychlostí uragánu, něco zůstane, něco mne po čase zase opouští. Věřím, že tak to má být. Stejně tak mi jednoho dne před lety vstoupila do cesty čokoláda a už se mnou zůstala.

Proto se v mém příběhu nedočtete, že mne čokoláda fascinovala odjakživa, že se pojí se vzpomínkami na babičku nebo že jsem vždy snila o tom, že budu podnikat a budovat čokoládovou manufakturu.

Vystudovala jsem stavební fakultu, management firem v Paříži, dlouhá léta pracovala v jedné z největších nadnárodních reklamních agentur, abych se díky tomuto všemu propracovala k voňavé a příjemné manuální práci, která mne jednoduše těší a která mne denně vrací zpátky na zem. Nejlepší odměnou je mi úsměv na tváři lidí, kteří moji čokoládu ochutnají a to, že dělám to, co mne baví.

Všechny naše výrobky jsou vyráběné ručně, z kvalitní belgické čokolády, čerstvých surovin a čistě přírodních produktů, které dávají každému druhu specifickou chuť. Např. pro výrobu zázvorových lanýžů používáme čerstvý zázvor, pro kávové kvalitní, čerstvě umletou kávu Arabica a výrobě levandulových lanýžů předchází sběr čerstvých květů nejlépe za slunečného dne. Nepoužíváme žádné konzervanty ani jiné chemické látky, které prodlužují trvanlivost, ale zhoršují chuť. Naší specialitou jsou čokoládové lanýže, tzn. čokoládové bonbony vyráběné bez pomoci forem.

Kromě lanýžů a tabulkové čokolády vyrábíme lámané čokolády, čokoládové chipsy, čokoládu do mléka, čokolády s různými motivy nejen pro děti, čokoládová lízátka. Baví nás i netradiční výroba na Vaše přání a objevování nového.

Samozřejmostí je vstřícný klientský servis a také to, že o část našeho výdělku se rádi podělíme s těmi, kdo to potřebují.

Vstupte tedy do mého čokoládového světa a najděte si v něm ten svůj příběh. Jste mile vítáni.

Zpět do obchodu